fbpx

Bekijk onze vacatures op werkenbijvtn.nl

  • nl
  • en
  • de

Ons team

SALES

Marc Leepel
Commercial Director
mleepel@vtn.nl
Pim ten Hooven
Regional Sales Manager
ptenhooven@vtn.nl
T. +31 (0)6 10887576
Mark Schellen
Sales Support
sales@vtn.nl
Jan Koelewijn
Gas Detection Specialist Fixed & Portable / Stralingsdeskundige A
jkoelewijn@vtn.nl
T. +31 (0)6 13727249
Richard Meeder
Accountmanager
rmeeder@vtn.nl
T. +31 (0)6 13423204
Johan van den Hanenberg
Customer Service Manager
sales@vtn.nl
Manon Vogels
Sales Support
sales@vtn.nl
Dominique Lemmens
Accountmanager
dlemmens@vtn.nl
T. +31 (0)6 82413700

SERVICE

Ed Straten
Service Manager
service@vtn.nl
T. +31 (0)412-695555
Conny Westerbeek
Service Coördinator
service@vtn.nl
T. +31 (0)412-695555
Hans van Duijn
Service Coördinator
service@vtn.nl
T. +31 (0)412-695555

PRODUCTIE

Michel Pater
Production Manager
productie@vtn.nl

Ons team van ruim 50 medewerkers staat dagelijks voor u klaar om u te voorzien van advies over de beste persoonlijke beschermingsmiddelen.